Notice: Undefined index: sehir in /home/pomzablok/domains/pomzablok.com.tr/public_html/info.php on line 11

Notice: Undefined index: satisnoktalari in /home/pomzablok/domains/pomzablok.com.tr/public_html/info.php on line 16
HAKKIMIZDA - HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Doğal bir hafif agrega olma özelliği ile bims (pomza);  inşaat sektöründe kullanılmakta olan volkanik bir kayaç olup ; uluslararası alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağırlığının az, izolasyon kabiliyetinin yüksek, kırılma ve yanmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle sıkça tercih edilmekte ve ülkemizde özellikle geçtiğimiz on yılda sektörel olarak gelişmektedir. Bims; hafif yapılarda, prefabrike yapılarda, çatılarda, dekoratif kaplamalarda ,hafif hazır sıva ve harçlarda, izolasyon dolgularında yapı malzemesi olarak kullanıldığından oldukça fonksiyonel bir işleve sahiptir.

Pomza Blok, Türkiye’nin sahip olduğu bims rezervlerini en etkin şekilde hem Türk inşaat sektörüne hem de dünya pazarına sunarak , Türkiye’nin yükselen gücünde söz sahibi olma gayesindedir. Bu uğurda Pomza Blok; nitelikli ürün ve saygın bir hizmet sunabilmek adına sahip olduğumuz fiziki ve beşeri kaynakları maksimum fayda ile kullanmayı hedeflemektedir. Nitekim ülkemizde özellikle İç Anadolu Bölgesi’nden çıkarılmakta olan bims agregası kalite yönünden dünya standartlarının üzerindedir.

Pomza Blok; hem kalite husunda hem de fiyat düzeyinde oluşturduğu makul ve kaliteli çözümleri ile Türk inşaat sektörüne güç vermekte, bunun yanı sıra Türkiye’deki bims agregasının tanıtımında sorumluluk üstlenmektedir. Zira değeri yeni yeni anlaşılmakta olan bu kaynağın dünyaya duyurulması, tanıtım ve reklam çalışmalarının en başarılı biçimde gerçekleştirilmesi elzemdir.  Pomza Blok, omuzlarındaki sorumluluğun bilinci ve bugüne dek sürdürdüğü saygın politikasının vermiş olduğu haklı gururuyla çalışmalarını sürdürmekte ve lider marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.